ORYGINALNY PREZENT NA WALENTYNKI vol. 1

Nietypowe prezenty na walentynki

Jak co roku w okolicach 14 lutego mnóstwo firm ściga się w wymyślaniu coraz to nowszych „MEGA” ofert dla zakochanych. Rabaty na różnego rodzaju produkty, premiery komedii romantycznych w kinach, specjalne oferty w restauracjach, romantyczne pakiety w SPA i hotelach – standardowo. A gdyby tak porzucić te wszystkie oklepane pomysły i spróbować czegoś nowego? Ameryki tutaj nie odkryję, pisząc, że jest wiele różnych fajnych rzeczy do kupienia/zrobienia, innych niż te wyżej opisane. Jednak gdy czas szybko mija, do 14 lutego coraz bliżej, a my wciąż nie wiemy co można zrobić bądź kupić to i tak w końcu wybierzemy szybkie, standardowe rozwiązanie. Dlatego też poniżej prezentuje wszystkie pomysły, jakie przychodzą mi do głowy na prezenty na walentynki. Na wstępie zaznaczę, że nie będę dzielił tutaj pomysłów na prezent – jako przedmiot do kupienia i prezent – jako organizacje czasu. Wrzucam wszystko do jednego worka i śmiało wykorzystać można kilka propozycji jednocześnie! Oczywiście również jest to po prostu moja niestandardowa lista, dla niektórych te pomysłu mogą być równie oklepane co kino czy nabita zakochanymi restauracja 14 lutego 🙂

Powrót do przeszłości

Jest to mój ulubiony prezent lub też sposób na spędzenie walentynek. Pamiętasz gdzie poznaliście się pierwszy raz? Co wtedy robiliście? Impreza, kolacja, wieczór ze znajomymi czy może przypadkowe spotkanie? Zabierz swoją drugą połówkę dokładnie w to miejsce, w którym poznaliście się pierwszy raz. Proste i romantyczne. Oczywiście nie zawsze da się to zrobić, być może to miejsce jest daleko albo było to wynajmowane mieszkanie na studiach lub przystanek autobusowy. Jednak z odrobiną chęci i kreatywności da się również to przeskoczyć 🙂 Polecam z doświadczenia.

Wesołe miasteczko / park rozrywki

Oklepane? Nie wiem, ja w ciągu ostatnich 3 lat byłem może raz. I było fajnie! Nigdy natomiast nie myślę o tym, jako formie rozrywki w wolny weekend czy wieczorem. Po prostu wydaje mi się, że jest mnóstwo ciekawszych rzeczy, a jeśli druga połówka nie lubi ekstremalnej jazdy, przeciążeń, wysokości itp. to już w ogóle odpada. Jeśli jednak nastawimy się na dziecinną, swobodną rozrywkę w domu strachów, na strzelnicy, na trampolinie, w dmuchanym zamku czy odbijających się o siebie samochodach na prąd to uwierzcie mi, że taki pobyt będzie magiczny. Wata cukrowa połączona z oglądaniem reakcji ludzi wychodzących z jakiegoś strasznego rollercoaster’a i ustrzelenie największego miśka to jest to.

Degustacja trunków

Propozycja może ekonomicznie wymagająca, ale jestem prawie pewny, że większość osób tego nigdy nie robiła. Lubicie wino? Kupcie kilka różnych butelek, tańszych, droższych, potestujcie co lubicie, co wam smakuje, a czego nie powinniście kupować nigdy więcej 🙂 Jest to dobry wstęp do dalszej części wieczoru. Jeśli dysponujecie jeszcze większym budżetem to testujcie drinki. Wódka, rum, Martini, kolorowe likiery, lód i inne składniki potrzebne do zrobienia kilku różnych drinków. Kilkugodzinna zabawa w barmana i smakowanie Sex on the beach, Cosmopolitana lub Pina Colady może być świetnym i nietypowym pomysłem na rozpoczęcie wieczoru walentynkowego 🙂

Gra towarzyska

No dobra, może to akurat jest oklepane 🙂 Jest taka gra planszowa „Gierki Małżeńskie”. Niech nie zwiedzie Was tytuł, jak najbardziej nie muszą w nią grać tylko małżeństwa. W skrócie chodzi o odpowiadanie na pytania i wykonywanie różnych zadań związanych ze znajomością siebie. Do wygrania są „vouchery”, dzięki którym nasz partner w dowolnym momencie posprząta za nas mieszkanie, będzie zwracał się przez godzinę do nas „mój Panie/moja Pani” lub… zaciągnie nas do łóżka 🙂 Jeśli nie lubicie spędzać walentynek na zewnątrz i wolicie domowe zacisze to grę jak najbardziej polecam, niektóre scenariusze z pewnością Was zaskoczą.

Już niedługo kolejna dawka nietypowych prezentów na walentynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *