świece rzeźbione

POMYSŁ NA PREZENT – ŚWIECE RZEŹBIONE

Świece rzeźbione jako pomysł na prezent dla babci i mamy.

 

Czy widzieliście kiedyś w internecie jak robi się świece rzeźbione ręcznie? Bardzo fajna sprawa:

 

 

Świece rzeźbione ręcznie mają to do siebie, że świetnie wyglądają w pomieszczeniach o różnym charakterze i sposobie aranżacji. Poza bardzo nowoczesnymi, minimalistycznymi i designerskimi mieszkaniami świeca taka pasować będzie prawie wszędzie, zarówno do stylu retro, modern, tudzież PRL z meblościanką 🙂 Z pewnością Wasze babcie lub mamy preferują taki odmienny od nowoczesnego styl mieszkania, być może stan taki utrzymuje się już od wielu lat i po prostu nigdy się nie zmieni. Dlatego fajnym pomysłem na prezent będzie właśnie taka świeca rzeźbiona ręcznie.

Z suchych faktów mogę napisać jedynie tyle, że świeca pali się baaaaardzo długo. Wystarczy spokojnie na 20 godzin stałego palenia jak nie więcej. Nie kopci, nie ma żadnego zapachu więc nie będzie przeszkadzała co wrażliwszym nosom. Tak na prawdę nie musimy wcale jej odpalać, może po prostu stać i ładnie wyglądać 🙂 Mnóstwo kolorów, kształtów i różne rozmiary pozwalają wybrać coś dla siebie. I co najważniejsze – świece te są praktycznie unikalne, nie znajdziemy drugiej takiej, dlatego że każda z nich rzeźbiona jest ręcznie pojedynczo i nie da się wykonać sekwencji identycznych ruchów za drugim razem. Kupujemy więc produkt bardzo oryginalny, ładnie wyglądający i pasujący prawie wszędzie. Jeśli Wasze babcie lub mamy są amatorkami takich ozdób to propozycja jak najbardziej do rozważenia. Szczególnie że prezent dla babci lub prezent dla mamy zwykle robimy raz do roku przy okazji ich święta, tak więc oryginalny podarunek w postaci kolorowej, efektownej świecy ręcznie rzeźbionej z pewnością je bardzo mile zaskoczy.

Istnieją też wersje okazjonalne, np. na Boże Narodzenie, na Wielkanoc, na Komunię i na Chrzest, ale dostępne są w określonych przedziałach czasowych, dlatego jak interesują Was takie świece to trzeba po prostu je tropić np. na dwa-trzy tygodnie przed.

http://wyjatkoweswiece.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *